Ana Sayfaya Dön
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. 186 Çağrı Merkezi
Ana Sayfa / Bilgi-Danışma / Abone Kesinti Bildirim Formu
Abone Kesinti Bildirim Formu

Değerli Müşterimiz;


Şikâyetinizin daha hızlı çözülmesi için başvurunuzu öncelikle ilgisine göre dağıtım şirketinin ya da görevli tedarik şirketinin tüketici hizmetleri merkezine yapmalısınız. Dağıtım sistemine bağlantı, tesislerin devralınması, arıza, bakım-onarım, kesinti, voltaj düşüklüğü, sayaç değişim, kaçak ve usulsüz elektrik kullanımı tespiti hakkındaki şikâyetleriniz için
dağıtım şirketine; abonelik işlemleri, hatalı faturalandırma, sayacın hiç veya doğru tüketim kaydetmemesi nedeniyle fatura itirazı, güvence bedeli iadesi, borç nedeniyle elektrik kesilmesi gibi şikâyetleriniz için görevli tedarik şirketine başvurmalısınız.
Arıza bildirimleri ile kaçak ve usulsüz elektrik enerjisi kullanım ihbarını şahsen, telefonla, internet aracılığıyla veya yazılı olarak yapabilirsiniz. Bunlar dışındaki başvuruları ilgisine göre dağıtım şirketinin veya görevli tedarik şirketinin tüketici hizmetleri merkezine internet aracılığıyla veya yazılı olarak yapmanız gerekmektedir. Tüketici hizmetleri merkezinin telefon, faks, internet ve e-posta adreslerini elektrik faturanızda bulabilirsiniz.

Devamı >
Kişisel Bilgileriniz
Firma Adı
Adınız *
Soyadınız *
Cep Telefonu * (Başvurunuz hakkında size bu mail adresinden bilgi verilecektir.)
E-Posta (Başvurunuz hakkında size bu mail adresinden bilgi verilecektir.)
Adres *
Abone Bilgileriniz
İşletme Kodu *
Abone Numarası *

Okunmuyor?
(Lütfen yanda gördüğünüz resimdeki harfleri aynı sıra ile giriniz)
Basın Odası


Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ); küresel iklim değişikliği sorununa dikkat çekmek için yapılan “Dünya Saati” çevre etkinliğine destek verdi. AEDAŞ, 25 Mart Cumartesi akşamı saat 20.30 ile 21.30 arasında tüm dünyayla eşzamanlı olarak 74 işletme binasının ışıklarını söndürdü.

• Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş’nin (AEDAŞ) verilerine göre 2016 yılında, Antalya, Isparta ve Burdur’da elektrik tüketim rekoru 9 Ağustos Salı günü yaşandı. Bu tarihteki yüksek hava sıcaklıkları rekorda etkili olurken, bölgede 28 Şubat günü ise tüketim dip yaptı. • Antalya, 2016’da yabancı ziyaretçi açısından zor bir dönem geçirse de bu elektrik tüketimine çok fazla yansımadı. 2016’da bir önceki yıla göre bölgedeki elektrik tüketimi yüzde 0.34 gibi küçük bir oranda da olsa artışa sahne oldu. Üç ilin toplam elektrik tüketimi 8 milyar 520 milyon kWh’ye ulaştı.

AEDAŞ bünyesinde geliştirilen Akıllı Elektronik Mühür Sistemi Projesi’nde ilk prototipler üretilerek pilot uygulamaya start verildi. Elektrik sayacına yetkisiz kişilerin müdahale etmesine izin vermeyen ‘Akıllı Mühür’; dünya enerji dağıtım sektöründe bir ilk olma özelliğini taşıyor. Uluslararası dağıtım şirketleri de süreci şimdiden yakın takibe almış durumda

AEDAŞ çalışanları, Burdur’da ilkokul öğrencilerine elektriğin doğru kullanımıyla ilgili eğitim verdi. Burdur Bahçeşehir Koleji’nde 285 öğrencinin katıldığı eğitimde elektriğin tehlikelerinden korunmanın yolları uygulamalı olarak anlatıldı.
2017 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.