Ana Sayfaya Dön
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. 186 Çağrı Merkezi
Isparta İl İşletme Müdürlüğü
Ana Sayfa /BİZE KATILIN/Isparta İl İşletme Müdürlüğü
Isparta İl İşletme Müdürlüğü


Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş 'nin Isparta il sınırları içerisinde;

- Sistem işletme, yatırım,

- Müşteri hizmetleri,

- Kayıp – kaçak,

- İnsan kaynakları,

- Hukuk gibi işlerini yürüten takip ve temsil eden Müdürlüğüdür.

BİZE KATILIN
Basın Odası


Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ); küresel iklim değişikliği sorununa dikkat çekmek için yapılan “Dünya Saati” çevre etkinliğine destek verdi. AEDAŞ, 25 Mart Cumartesi akşamı saat 20.30 ile 21.30 arasında tüm dünyayla eşzamanlı olarak 74 işletme binasının ışıklarını söndürdü.

• Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş’nin (AEDAŞ) verilerine göre 2016 yılında, Antalya, Isparta ve Burdur’da elektrik tüketim rekoru 9 Ağustos Salı günü yaşandı. Bu tarihteki yüksek hava sıcaklıkları rekorda etkili olurken, bölgede 28 Şubat günü ise tüketim dip yaptı. • Antalya, 2016’da yabancı ziyaretçi açısından zor bir dönem geçirse de bu elektrik tüketimine çok fazla yansımadı. 2016’da bir önceki yıla göre bölgedeki elektrik tüketimi yüzde 0.34 gibi küçük bir oranda da olsa artışa sahne oldu. Üç ilin toplam elektrik tüketimi 8 milyar 520 milyon kWh’ye ulaştı.

AEDAŞ bünyesinde geliştirilen Akıllı Elektronik Mühür Sistemi Projesi’nde ilk prototipler üretilerek pilot uygulamaya start verildi. Elektrik sayacına yetkisiz kişilerin müdahale etmesine izin vermeyen ‘Akıllı Mühür’; dünya enerji dağıtım sektöründe bir ilk olma özelliğini taşıyor. Uluslararası dağıtım şirketleri de süreci şimdiden yakın takibe almış durumda

AEDAŞ çalışanları, Burdur’da ilkokul öğrencilerine elektriğin doğru kullanımıyla ilgili eğitim verdi. Burdur Bahçeşehir Koleji’nde 285 öğrencinin katıldığı eğitimde elektriğin tehlikelerinden korunmanın yolları uygulamalı olarak anlatıldı.
2017 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.