Müşterilerimizin ve İş Ortaklarımızın Dikkatine

Antalya, Burdur ve Isparta'da elektrik dağıtım hizmeti veren Şirketimiz bu kapsamda gerçekleştireceği yapım, mal ve hizmet alımlarıyla varlık ve hizmet satış süreçlerini kendi bünyesindeki Satınalma Müdürlüğü tarafından yürütmektedir.

Şirketimiz ‘EPDK Satınalma Usul ve Esasları’ çerçevesinde ihalelerini gerçekleştirmekte ve bu süreçlerde iletişim kayıtlı elektronik posta adresleri üzerinden sağlanmaktadır. Doğrudan temin satınalmalarda ise yine Şirketimiz kurumsal e-posta adreslerinden iletişim kurulmaktadır.

EPDK Satınalma Usul ve Esasları ile tedarikçi prosedürlerimiz web sayfamızda yayınlanmış olup akdenizedas.com.tr'yi ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu kapsamda Şirketimizin veya Yöneticilerimizin adını kullanarak herhangi bir ticari girişimde bulunmaya çalışan ‘dolandırıcılara’ itibar etmemenizi ve resmi iletişim kanallarından Şirketimizle irtibata geçmenizi mağduriyet yaşamamanız bakımından bilhassa hatırlatmak isteriz.

İş bu duyuru son günlerde artan dolandırıcılık olayları üzerine, tüketicilerimizin mağdur olmamaları amacıyla yapılmıştır.
Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2021 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node04 26.10.2021 12:13:33