CLK SPOR KULÜBÜ 2. FUTBOL TURNUVASI SONUÇLANDI

Geçen sene ilki düzenlenen ve personelimiz tarafından yoğun ilgi gören turnuva, bu sene de 07.05.2015 tarihindeki kura çekimleri ve takımların belirlenmesi ile başladı.

Genel Müdürlük yerleşkemiz içeresinde bulunan CLK Spor Kulübü stadında, coşkulu bir kutlama, kupa ve madalya töreni ile sonuçlanan Turnuvada dağıtım bölgemizde toplam 16 takım centilmenlik ve sportmenlik çerçevesinde kıyasıya mücadele verdi.09.06.2015 tarihinde Yeniçeri Güvenlik ve Burdur AKDEN takımlarımız arasında gerçekleşen final maçı galibimiz ise Burdur AKDEN takımımız oldu.Turnuvada dereceye giren takımlarımıza madalya ve kupaları Genel Müdürlerimiz tarafından takdim edildi.

Turnuva Sonuçlarımız:

Turnuva 1.si :       BURDUR AKDEN

Turnuva 2.si :       YENİÇERİ GÜVENLİK

Turnuva 3.sü : DEMRE İŞLETME

Turnuva Teselli Madalyası : KAYIP KAÇAK

Turnuva centilmenlik kupa ve madalyası: OSOS TAKIMI

En İyi Takım Yöneticileri : Bahadır MÜDÜROĞLU ve İbrahim ERDEK

Turnuvanın Gol Kralı ve En Değerli Oyuncusu : Mustafa GÜÇLÜ

CLK Spor Kulübü Yöneticilerine de emeklerinden dolayı plaketler verilmiştir.

Bizlere takım mücadelesi, dostluk ve ekip olmanın güzelliğini yaşatan ve sporun bir çok dalında geleceğin şampiyonlarını yetiştiren kulübümüze ve çalışanlarımıza bu imkanları sunan üst yönetimimize bir kez daha teşekkür ederiz.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node03 4.06.2020 05:35:50