SEVGİ ÇOCUKLARI İLE ANLAMLI İFTAR YEMEĞİ

Antalya Genel Müdürlük yerleşkesinde düzenlenen iftar yemeğinde sevgi evlerinde kalan çocuklar Akdeniz EDAŞ personeli ile buluştu.

Yaklaşık 100 çocuğumuzun katıldığı İftar yemeğine Genel Müdürümüz Sn. Murat Yiğit, CLK Akdeniz Elektrik Satış A.Ş Genel Müdürü  Sn. Halit Bakal ,Akden Koordinatörü Sn. Bahadır Müdüroğlu ve çalışanlarımız  eşlik etti. Ramazan ayı münasebeti ile gerçekleşen programda çocuklarımız ile bir arada olmanın ve birlikte yemek yemenin mutluluğu yaşanırken, gece boyunca devam eden akış içerisinde Mehteran, Semazen ve Çocuklar için hazırlanan Hacivat-Karagöz gösterileri ile eski ramazanlarda yad edildi.

İftar sonrası yaptığı konuşma ile Ramazan ayının önemini vurgulayan Genel Müdürümüz Sn. Murat YİĞİT, paylaşmanın güzelliğinden bahsederek yardımlaşmanın ve ihtiyaç sahiplerine ulaşarak destek olmanın yaşanabilecek en güzel duygulardan biri olduğunu söyledi.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node03 4.06.2020 04:54:06