AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM ÇALIŞANLARI FİKİRLERİ İLE YARIŞTI

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırmak için yenilikçi projelere imza atmaya devam ediyor.

6 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen “Fikri olan gelsin” yarışması, Akdeniz elektrik Dağıtım AŞ.’nin hizmette etkinlik ve operasyonel kaliteyi arttırmak, iş verimliliği ve müşteri memnuniyeti, şirket maliyetlerinin  düşürülmesi ve operasyonel  kayıpların azaltılmasına yönelik fikirlerin değerlendirilmesine olanak sağladı.

Genel Müdürümüz Sn.Murat YİĞİT’in de dahil olduğu “Ön Jüri” değerlendirilmesi sonrasında 9 projenin bir sonraki değerlendirmeye katılımı uygun görüldü.24.08.2015 tarihinde  “Asıl Juri” karşısında proje başvuruları hakkında sunumlarını yapan fikir sahibi çalışanlar 04/09/2015 tarihinde  Genel Müdürlük yerleşkemizde  düzenlenen tören ile ödüllerine kavuştu.

Birincinin 3 bin TL, ikincinin 2 bin TL, üçüncünün bin TL ile ödüllendirildiği törende konuşma yapan Genel Müdürümüz Sn. Murat YİĞİT, '' Tarih bize gösteriyor ki, parlak fikirler her zaman şöhretli insanlardan değil çoğunlukla çalışanlardan çıkmıştır, üst yönetim olarak çalışanlarımızın  fikirleri bizler için değerlidir '' dedi. Bu yıl ilk kez düzenlenen yarışmanın  çalışanlar tarafından büyük ilgi gördüğünü söyleyen Sn. Genel Müdürümüz, fikir projelerinin  önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini belirtti  ve projede emeği geçen, katılımda bulunan tüm personele teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node04 29.09.2020 23:31:53