5 İlçede, 500 öğrenciye güvenli elektrik kullanımını anlattık..

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş olarak gelecek nesillerin bilgi ve donanımına yönelik eğitim çalışmalarımıza bir yenisini daha ekledik. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası kapsamında 5 ilçede 500 öğrenciye elektriği, elektrik kullanımını ve güvenli bir iş yaşamında olması gerekenleri anlattık.

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, 4-11 Mayıs tarihleri arasında kutlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası’nda Antalya’nın Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Aksu ve Döşemealtı İlçeleri’nde 500 ilköğretim öğrencisine iş güvenliği ve elektrikli aletlerinin güvenli kullanımı ve olası kazalarda neler yapacaklarını anlattık. Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi Gökhan Celal Akdeniz’in verdiği eğitimlerde, öğrencilere yalıtkan ve iletken maddeler tek tek gösterildi. 

Öğrenciler, özellikle elektrik çarpmalarına karşı alınacak önlemler ve çarpmadan sonra nelerin yapılması gerektiğine dair bilgilendirilirken; İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi Akdeniz’in kendilerine yönettiği sorulara yanıt vermek için parmak kaldırıp birbirleriyle kıyasıya yarıştılar.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node04 13.07.2020 01:05:01