Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş, 1.5 milyon liralık yatırımla Bucak’ta elektrik hatlarını yer altına alıyor

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ); kesintisiz hizmet vermek, ilçe merkezinde bulunan kötü durumdaki hatları yenilemek ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla bölge ihtiyaçlarına yönelik çözümler  kapsamında Bucak’ta 1 milyon 522 bin liralık yatırıma start verdi.

Bucak’ta ilk etapta ilçe merkezindeki Oğuzhan Mahallesi ve Gazi Caddesi’ndeki alçak gerilim şebekesini 712 bin liralık yatırımla yer altına alan AEDAŞ, çalışmalarına 70 Evler,  Konak ve Barbaros Mahallesi’nde devam ediyor. Şirket bu üç bölgede alçak gerilim şebekesini yer altına almak üzere 810 bin liralık daha yatırım yapacak.

Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ. Burdur İl Müdürü Yunus Başarı ve Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, 70 Evler Mahallesi’nde alçak gerilim şebekesinin yer altına alınma çalışmalarını yerinde inceledi. Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, "Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş yetkilileriyle yaptığımız görüşmelerle temeli atılan bu çalışmaların tamamlanmasıyla, ilçemizin çağdaş kent görünümüne kavuşturulmasında önemli bir adımı daha gerçekleştirmiş olacağız. Elektrik tellerinin taşıdığı tehlike ve oluşturduğu çirkin görüntüyü ortadan kaldırmak amacıyla AEDAŞ tarafından ilçemizde başlatılan bu çalışma için teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node03 28.03.2020 21:27:47