AEDAŞ, “bölge müdürlüğü” yapısına geçişinin birinci yılını kutladı

Elektrik dağıtımında ‘her geçen gün daha ileriye’ sloganını benimseyen AEDAŞ’ın Antalya’da iş süreçlerini iyileştirme ve operasyonel hızlanmayı sağlamak amacıyla uygulamaya koyduğu ‘Bölge Müdürlüğü’ yapısı, birinci yılını doldurdu.

Geçtiğimiz yıl müşterilerine yerelde çözümler üretmek, problemleri lokalize ederek ortak bir çalışma kültürü oluşturmak için il müdürlüğü yapısından bölge müdürlüğü yapısına geçen Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), bu çerçevede Antalya’yı “Metropol”, “Doğu” ve “Batı” olmak üzere üç bölüme ayırdı.

Yeni yapılanmanın olumlu sonuçları hızla görülürken, abonelerin ihtiyaç ve taleplerine çok daha hızlı yanıt verilmeye başlandı. Bölge müdürlüğü yapılanması sonrasında başarılı bir yıl geçiren AEDAŞ, birinci yılını Muratpaşa’da bulunan Metropol Bölge Müdürlüğü binasında düzenlenen törenle kutladı. Kutlamaya AEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu’nun yanı sıra yönetim kademesi ve AEDAŞ personeli tam kadro katıldı.

Antalya’nın çok geniş bir coğrafyaya sahip olması nedeniyle geçen yıl oluşturulan yeni yapıda, Antalya merkezde yer alan Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa, Döşemealtı, Aksu ilçeleri, işletmeleri ve Arıza Onarım Bakım (AOB) birimleri merkezi Muratpaşa’da olan Metropol Bölge Müdürlüğü’ne; Gazipaşa, Alanya, Manavgat, Akseki, İbradı, Serik ilçeleri ve AOB birimleri merkezi Alanya’da olan Doğu Antalya Bölge Müdürlüğü’ne; Kemer, Korkuteli, Kumluca, Demre, Finike, Elmalı, Kaş, Kalkan ilçeleri ve AOB birimleri de merkezi Kumluca’da olan Batı Antalya Bölge Müdürlüğü’ne bağlanmıştı.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node04 4.06.2020 04:41:10