Antalya’daki muhtarlara özel Whatsapp grupları kuruldu

Elektrik dağıtımında yerel yönetimlerle işbirliğine büyük önem veren AEDAŞ, Isparta ve Burdur’un ardından Antalya’nın tüm ilçelerindeki muhtarlara da özel WhatsApp grupları kurdu. Uygulamada yaklaşık 900 muhtar yer alırken; Antalya’daki ilçelerin her biri için ayrı ayrı gruplar oluşturuldu.

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), yerel yönetimlerle işbirliği çerçevesinde yeni bir adım daha attı. İlk olarak Isparta’daki muhtarlara özel WhatsApp grubu kuran AEDAŞ’ın yeni Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu’nun talimatı ile önce Burdur, son olarak da Antalya’nın tüm ilçelerindeki muhtarlara yönelik WhatsApp grupları oluşturuldu.

Muhtarlarla olan iletişimi en üst düzeye çıkarmak istediklerini dile getiren AEDAŞ Genel Müdürü İslamoğlu, “Kurum olarak ihtiyaç ve taleplere en kısa sürede yanıt vermeyi hedefliyoruz. Bu nedenle tüketicilerimizin temsilcileri olarak gördüğümüz muhtarlarla yaptığımız bu işbirliğini çok önemsiyoruz. Oluşturulan WhatsApp gruplarından gelen şikâyet ve talepleri ekiplerimiz hızla çözüme kavuşturuyor” dedi.

900 MUHTAR YER ALIYOR

Yeni uygulamada Antalya’nın tüm ilçelerindeki muhtarlar için ayrı ayrı WhatsApp grupları kurulurken, sistemde toplam 900 muhtar yer aldı.  Antalya merkezde Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa, Aksu, Döşemealtı; Doğu Bölgesi’nde Gazipaşa, Alanya, Akseki, İbradı, Manavgat, Serik; Batı Bölgesi’nde ise Kaş, Elmalı, Demre, Finike, Kumluca, Korkuteli ve Kemer ilçelerindeki muhtarlara özel WhatsApp grupları oluşturan AEDAŞ, daha ulaşılabilir bir kurum olmak üzere teknolojinin sunduğu tüm imkânlardan faydalanırken, bu sayede yöre halkının sorunlarına da hızlı çözüm üretmeyi hedefliyor.

Tüketicilerin taleplerine hızla yanıt vermek ve muhtemel arızalara anında müdahale edebilmek üzere oluşturulan bu hatlar üzerinden muhtarlar tarafından yazılı, sesli ve görüntülü olarak bildirilen şikâyet ve taleplere, AEDAŞ ekipleri en hızlı şekilde yanıt veriyor.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node02 28.02.2020 23:57:36