AEDAŞ'tan Elektrik Mühendisleri Odası'na Ziyaret

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Batı Bölge Müdürü Ömer Tokman ve Kemer İlçe Yöneticisi Sonuç Erbaş, Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı ve Antalya OSB Bölge Müdürü İlhan Metin’e ziyarette bulundu.

Gerçekleştirilen görüşmede, bölgede hizmet veren SMM (serbest müşavir mühendis) üyesi elektrik mühendislerinin proje ve tesis yapış biçimlerinin standartlaştırılması ve işlemlerin daha kısa sürede sonuçlanması için bir koordinasyon toplantısı yapılması konuşuldu.

AEDAŞ Batı Bölge Müdürü Tokman; proje onay aşamasında süreçleri kısaltmak, zaman ve kağıt tasarrufunu sağlamak için SMM üyesi meslektaşlarından projeleri mail yoluyla AutoCAD ortamında aldıklarını, böylece hem kendi çalışanlarının hem de mühendis meslektaşlarının zaman israfının önüne geçildiğini belirtirken, EMO Başkanı İlhan Metin ziyaretten ve uygulamalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, AEDAŞ yetkililerine teşekkürlerini iletti.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node01 4.06.2020 03:18:25