AEDAŞ’tan, öğrencilere elektriği doğru ve güvenli kullanma eğitimi

AEDAŞ çalışanları, Burdur’da ilkokul öğrencilerine elektriğin doğru kullanımıyla ilgili eğitim verdi. Burdur Bahçeşehir Koleji’nde 285 öğrencinin katıldığı eğitimde elektriğin tehlikelerinden korunmanın yolları uygulamalı olarak anlatıldı.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çocuklara yönelik özel programlar geliştiren Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), Burdur’da ilkokul öğrencilerine ‘elektriği doğru kullanma, kaza ve tehlikelere karşı korunma” konulu eğitim verdi.

Burdur Bahçeşehir Koleji’nde ana sınıfı, 1,2,3 ve 4. sınıflardan 285 öğrenci, 18 öğretmenin katıldığı eğitimde, çocuklar için özel olarak hazırlanan animasyonların da yer aldığı video sunum yapıldı.

Eğitimde AEDAŞ çalışanları tarafından oyun şeklinde görsellerle, elektriğin doğru kullanımı ve tehlikelerinden korunmanın yolları uygulamalı olarak anlatıldı. Küçük yaşlarına rağmen eğitime yüksek oranda katılım gösteren öğrencilere, program sonrası olası tehlikelerden korunma amacı ile prizlere takılmak üzere ‘Anne prize bu kapağı tak, beni bu tehlikeden koru’ yazan plastik kapaklar hediye edildi.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node03 28.03.2020 21:13:11