ENH (ENERJİ NAKİL HATTI) EĞİTİMİ LATANYA OTELDE VERİLDİ.

Sürekli yinelenen eğitimlerimiz ile konusunda uzman kadrolarımız hizmetlerimizi, A kalite seviyesinden ödün vermeden sağlamak için kendileriyle yarışmaktalar.

27-28 Nisan tarihinde Latanya Otelde Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü Öğretim Görevlisi, Elektrik Yüksek Mühendisi Sn.Yetkin SANER’İN senelerin deneyimi ve birikimiyle ekibimize verdiği Enerji Nakil Hatlarının projelendirilmesi ve uygulanmasına ilişkin ENH eğitimi, elektrik mühendislerimize yeni projelerin daha sağlıklı, teknik açıdan daha yeterli çizilmesi ve çağın gelişen teknolojilerine uygun olarak uygulanabilmesi açısından yol gösterici olmuştur.

Yatırım Direktörümüz Sn. Ufuk OKUL yönetiminde gerçekleştirilen ENH Eğitimine katılan Tesis Yönetmenimiz Serkan KÜKREK ve elektrik mühendisi arkadaşlarımız, verilen eğitimin teknik ve uygulanabilirlik açısından, müşterilerimize verilen hizmetleri devamlı yükselen bir grafikte tutmak adına büyük önem taşıdığını belirttiler.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node03 28.03.2020 21:00:46