1. AKDENİZ ELEKTRİK FUTBOL TURNUVASI GALİBİ BELLİ OLDU.

Akdeniz Elektrik Dağıtım Genel Müdürümüz Sn.Murat YİĞİT’ in  coşkulu açılış konuşmasıyla 05.05.2014 tarihinde başlayan ve her sene tekrarlanıp gelenekselleştirilmesi düşünülen 1.Geleneksel Akdeniz Elektrik Futbol Turnuvası 05.06.2014 tarihinde coşkulu bir kutlama,kupa ve madalya dağıtım töreniyle sona ermiştir.

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. ,CLK  Akdeniz Perakende A.Ş. ve Akden A.Ş. çalışanlarının birim olarak oluşturdukları Genel Müdürlüklerimiz ve İlçelerimiz dahil toplamda 24 takımın katıldığı turnuvamızda centilmenlik ve sportmenlik çerçevesinde gerçekleşen kıyasıya mücadelenin galibi DEMRE İŞLETME’ miz olmuştur.

Sonuçlarımız:

Turnuva 1.si       :       DEMRE İŞLETME

Turnuva 2.si       :       CLK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE

Turnuva 3.sü      :       Kepez Arıza Ekibi

Turnuva centilmenlik kupa ve madalyası: AKDEN

Turnuva centilmenlik kupa ve madalyası: AKSU İŞLETME

Tüm Şirketlerimizin çalışanlarının dostluğunun, takım ruhunun ve sportmenliğinin birinci olduğunu düşündüğümüz turnuvamız her sene tekrarlanacaktır.

1. liği hak eden ve galibiyet kupasını şirketimizde iş kazası geçiren bir arkadaşımıza ithaf eden takım, DEMRE İŞLETME olmuştur.

DEMRE İŞLETME’ mize CLK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı  Sn. Celal KOLOĞLU, her sene tekrarlanacak olan turnuvamızın ilk galibiyet  kupasını vermiş, madalyalarını Demre İşletme takımımızdaki tüm arkadaşlarımıza takarak, kendilerini tüm içtenliğiyle kutlamıştır.

2. liği hak eden CLK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE takımımıza kupa ve madalyalarını Armin Genel Müdürü Sn. Ünal BOZTUNALI vermiştir.

3.lüğü hak eden KEPEZ ARIZA takımımıza ise kupa ve madalyalarını AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM  A.Ş. Genel Müdürümüz Sn. Murat YİĞİT vermiş, bütün arkadaşlarımızı tek tek tebrik etmiştir.

Turnuvamızın centilmenlik kupa ve madalyasına layık görülen AKDEN takımımıza ise kupa ve madalyalarını CLK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE A.Ş Genel Müdürü Sn.Halit BAKAL vermiş, ardından bütün arkadaşlarımızı tebrik etmiştir.

Turnuvamızın bir diğer centilmenlik kupa ve madalyasına layık görülen takımı ise AKSU İŞLETME takımıdır. AKSU İŞLETME’ mize kupa ve madalyasını AKDEN Genel Müdürümüz Sn. Yalçın DEMİR takım kaptanına ve diğer oyuncularına verdikten sonra hepsini tek tek tebrik etmiştir.

Aksu centilmenlik kupasına en çok sevinen, hak eden hatta onu yemeye çalışan,turnuvamızın maskotu Aksu İşletme Sorumlumuz Özlem ÇETİN’ in oğludur.Kupayı aldıktan sonra elinden bırakmadı ve görülmeye değerdi.

Katılan 24 takımımıza, destek için gelen tüm çalışanlarımıza, bizlere bu tarz etkinlikler düzenleyerek takım ruhunun iş dışında da yaşatılmasına zemin hazırladıkları için başta Yönetim Kurullarımıza, birim amirlerimiz ve Genel Müdürlerimize teşekkürü bir borç biliriz. Teşekkürler Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. ,teşekkürler CLK Akdeniz Elektrik Perakende A.Ş. , teşekkürler AKDEN A.Ş.

 


 

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node01 13.07.2020 01:50:19