AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM BÖLGE TOPLANTISI, ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANIMIZ TANER YILDIZ'IN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİ

Enerji ve Tabii kaynaklar Bakanımız Sn. Taner YILDIZ, Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Sn. Mevlüt  ÇAVUŞOĞLU , Antalya Valimiz  Sn. Sebahattin ÖZTÜRK, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Menderes TÜREL’ in ve Bölgemizdeki diğer Belediyeler  ile Cengiz, Limak , Kolin Şirketlerimizin Yönetim Kurulu Başkanları, Vekilleri ve Üyeleri,CLK Akdeniz Elektrik Perakende A.Ş Genel Müdürü,Yöneticileri ayrıca protokoldeki diğer değerli isimlerimizin  katılımları ile AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.BÖLGE TOPLANTISI Limak Lara Hotel de 13.08.2014 tarihinde gerçekleşmiştir.

Sn. Bakanımızın açılış konuşması ve basın açıklaması ile başlayan bölge toplantımız, basın mensuplarının sorularının  yanıtlanmasının  ardından basına kapalı olarak devam etmiştir.

Bölge toplantısına ev sahipliği yapan Cengiz, Limak ve Kolin Şirketlerimizin Yönetim Kurulu Başkanları, Vekilleri ve Üyeleri, protokoldeki değerli isimlerimizle birlikte elektrik enerjisinin nasıl daha kaliteli ve sorunsuz şekilde dağıtılabileceği konusunun altını çizerek önemli konulara değinmişlerdir.

Genel Müdürümüz Sn. Murat YİĞİT ise  hazırladığı sunum ile, özelleşme sonrası Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin ilerleme adına attığı emin adımlardan, yatırımlarından, bu süreçte karşılaşılan sorunlardan ve gelecekteki projelerinden bahsederek takdir toplamıştır.

Sn. Bakanımız Belediyelerle Dağıtım Şirketlerinin problemlerinin birlik ve beraberlik içinde çözülmesinin müşterilerimizin menfaatine olacağının altını önemle çizerek, elektrik enerjisinin hızlı kesintisiz ve en konforlu şekilde verilmesi için neler yapılacağından bahsetmiş, konu hakkında toplantıya katılan diğer değerli protokol isimlerimize söz hakkı vererek  talep ve yorumlarını dinlemiştir.

Sonuç olarak özelleşme sonrası ilk kez Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn. Taner YILDIZ, AB. Bakanı ve Baş Müzakereci Sn. Mevlüt ÇAVUŞOĞLU ’nu ve diğer önemli protokollerimizi ağırlayan Akdeniz elektrik Dağıtım A.Ş. Akdeniz bölgesinde enerji konusunda vazgeçilmez olmak konusunda emin adımlarla ilerlediğinin altını bir kez daha çizmiştir.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node03 29.09.2020 22:35:32