AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. MUHTARLARIMIZLA EL ELE

Özelleşme sonrası Muhtarlarımızdan gelen şikayetleri en iyi şekilde değerlendirebilmek ve Dağıtım Bölgemizdeki problemleri daha rahat görebilmek,en hızlı şekilde çözüm üretebilmek adına Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak Muhtarlarımıza yönelik toplantı organizasyonlarımız devam etmektedir.

İlçe İlçe yapılan toplantılarımızda Muhtarlarımızın sorumlu olduğu mahallelerde yaşanılan sorunlar masaya yatırılmış, yetkililerimiz çözüm süreçlerinden, problemlerin nereden kaynaklandığından, Şirketimizde bu süreçlerin ve müdahalelerin hızlanması için teknik alt yapı olsun, nitelikli personellerle çalışmak olsun atılan adımlardan bahsedilmiştir.

En son 25.08.2014 tarihinde CLK Perakende Şirket binamızın toplantı salonunda Muratpaşa İşletme Sorumlumuz Sn.Emre AYGIN yönetiminde gerçekleşen, Muratpaşa İlçemize ait Muhtarlarımıza yönelik toplantı organizasyonunda Muratpaşa İlçesi CLK Perakende A.Ş. Yönetmeni Yıldıray YILMAZ,Sistem İşletme direktörlüğünden Bakım Yönetmeni Soner ÖRS, Yatırım Direktörlüğü Tesis Yönetmeni Serkan KÜKREK hazır bulunmuş Muhtarlarımızın sorularını cevaplamış,Şirketimiz adına problemleri gidermek için atılan adımlardan bahsedilmiştir.

Acil müdahale gerektiren konuların çözümlenmek üzere ön plana alındığı, diğer istek ve şikayetlerin değerlendirildiği Muhtarlar toplantısı organizasyonlarımız devam edecektir.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node03 4.06.2020 05:19:53