ENERJİ TASARRUFU YARIŞMASI SONUÇLANDI

AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş VE KEPEZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ   TARAFINDAN ORTAKLAŞA DÜZENLENEN ;ENERJİ TASARRUFU KONULU RESİM VE KOMPOZİSYON YARIŞMASI SONUÇLARINA GÖRE DERECEYE GİREN İLK ÜÇ ÖĞRENCİYE CLK AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİNASINDA ÖDÜLLERİ VERİLDİ.

Her yıl Ocak ayının 2.haftasında Kutlanan Enerji Tasarrufu Haftası kapsamında, ilköğretim çocuklarımızda enerji tasarrufu bilincinin bir kültür haline getirilmesi ve bilgilendirmesi amacı ile Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş olarak Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile  ortaklaşa düzenlediğimiz; İlkokul düzeyinde  ’’EVİMİZDE ENERJİ TASARRUFU’’ Konulu resim, Ortaokul düzeyinde  ‘’ENERJİ TASARRUFUNUN GELECEĞİMİZ İÇİN ÖNEMİ ‘’ Konulu kompozisyon yarışması sonucu dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüdai VURAL’ın katılımları ile 22/01/2015 Tarihinde Genel Müdürlük Toplantı salonumuzda düzenlenen ödül töreninde; Kompozisyon Dalında Ödül kazanan  İlköğretim Öğrencilerimize ödülleri Genel Müdürümüz Sn. Murat YİĞİT  tarafından;Resim Dalında ödül kazanan öğrencilerimize ise  CLK Akdeniz Perakende Satış A.Ş Genel Müdürümüz Sn. Halit BAKAL tarafından verildi.Tören sonunda Konuşma yapan  Sn. Hüdai VURAL, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bu şekilde bilinçlendirme çalışmalarından ve duyarlılığından dolayı şirketimize  teşekkür etti.Akdeniz bölgesinde Müşteri memnuniyeti misyonu ile aranan bir marka olmayı hedeflerken,Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza karşı  olan sosyal sorumluluk projeleri kapsamında düzenlenen etkinliklerimiz ,ilerleyen zamanlarda da bu bilinç içerisinde devam edecektir. Şirketimiz vizyon ve misyonu gereği hizmet verdiği Akdeniz Bölgesinde müşteri odaklı çalışmalarına sosyal paydaşlarına olan sorumlulukları doğrultusunda yön verecektir.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node01 4.06.2020 04:31:58