BÖLGEMİZ MUHTARLARINI AĞIRLADIK

‘’ Şirketimiz, sorumluluk bölgemize giren Antalya-Isparta ve Burdur illerimizdeki Muhtarlarla istişare toplantılarına devam ediyor. ’’

Bölgemizde son zamanlarda meydana gelen elektrik dağıtımında karşılaşılan sorunlar ile ilgili CLK Akdeniz Elektrik Dağıtım ve CLK Akdeniz Perakende Satış A.Ş çözüme en yakın kaynak olarak gördüğü bölge muhtarlarını dinledi.

Genel Müdürlerimiz Sn. Murat Yiğit Ve CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş Genel Müdürü Sn. Halit Bakal’ın Katılımları İle şirket yemekhanesinde yapılan ve yaklaşık 250 bölge muhtarımıza daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilme amacı ile yapılacak yeni çalışmalarımız anlatıldı.

2015 yılı için programlanan yeni yatırımların ve yıllarca ihmal edilen sorunların çözüm süreçleri anlatılan toplantıda fatura düzenleme tarihlerinden kaynaklı bazı olumsuzlukların çözüm yollarını da anlattık.

Toplantı sonunda ise muhtarlarımızdan alınan şikayet ve talepler doğrultusunda vizyonumuz gereği yapılacak hamleler, hızla yatırıma dönüşecek ve bölgemize yakışır kalitede devam edecektir.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node02 29.02.2020 01:07:50