Akdeniz Edaş'ın Muhtarlar Toplantısı Konyaaltı ilçesi ile devam etti.

Konyaaltı ilçesinde elektrik konusunda yaşanılan sıkıntıları dinlemek ve çözüm üretmek isteyen Akdeniz EDAŞ, Konyaaltı Kaymakamlığında Muhtarlar toplantısı düzenledi.

Toplantıya;

Konyaaltı Belediye Başkanı Sn. Muhittin BÖCEK ve Başkan Yardımcısı Sn. Tuncay SARIHAN, belediyenin ilgili müdürlükleri ile Akdeniz EDAŞ Genel Koordinatörü Sn. Erkan KÜÇÜK ve şirketin ilgili Direktörleri katıldı.

Konyaaltı İşletme Müdürü Sn. Mehmet ÖZ ve Akdeniz EDAŞ yetkilileri toplantıda muhtarları tek tek dinleyerek istek ve önerilerini kayıt altına aldı.

Şirket Yetkililerimiz;

Çözümlenemeyen ve kronik bir hale gelen bazı sıkıntıların yatırım yükümlülüklerinin tarifeye getirdiği maliyetler sebebi ile belirli bir plan dahilinde zamanla çözüme kavuşturulabileceğini anlattılar.

Yatırımları ile kent merkezi yapılanmasına öncelik veren Akdeniz EDAŞ en yakın zamanda kırsal sorunlarına da el atarak bütün sıkıntıların giderileceği müjdesini verdi.

Toplantı sonunda , Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Tuncay SARIHAN Konyaaltı  Muhtarları ile yaptığı konuşma sırasında, özveri ile hizmetlerini sürdürmeye çalışan Akdeniz EDAŞ ’a geçmiş yıllardan gelen ihmalkarlığında yüklenmemesi gerektiğine vurgu yaparak Akdeniz EDAŞ ’ ın bölge halkına, muhtarlara ve bölge sorunlarına verdiği önemin müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarında net bir şekilde görüldüğünün altını çizdi.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node03 13.07.2020 02:14:21