AKDENİZ EDAŞ MORAL-MOTİVASON ÇALIŞMALARI İÇİN GÖYNÜK KARMİR OTELDE BULUŞTU

Hizmet kalitesinde süreklilik ve ortak hareket etme bilinci oluşturma amaçlı moral-motivasyon etkinliğimiz Kemer Göynük Beldesinde Karmir Resort & SPA otelde gerçekleşti.

İki gün süren etkinliğin birinci gününde eğitim ve konferans, ikinci gününde de tekne ile Kemer koylarına gezi düzenlendi.

Şirketimizin Antalya-Isparta ve Burdur illeri ile buraların tüm ilçe yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen etkinliğimiz, Genel Müdürümüz Sn.Murat YİĞİT'İN sunumu ile başladı.

Sn YİĞİT sunumunda, yöneticilerde bulunması gereken vasıflardan,koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamanın gereklerinden basetti ve tüm çalışanların her müşteriyi kendi akrabağları tanıdıkları gibi değerlendirnesi gerektiğini ifade ederek,şirket içi yardımlaşma ve etkili iletişim boyutları ile ilgili  örneklemesinde  de ''arı gibi çalışmak'' benzetmesini kullandı.

İlk günün  öğleden sonraki bölümünde ise, İzgören Akademi eğitimcilerinden Sn. Pelin Kohn ’un “Yönetici Issız Adaya Düşerse” adlı semineri esprili üslupla gerçekleştirildi ve seminer sonunda balonlar gökyüzüne bırakıldı.

Gece programımızda kendi bünyemizde keşfedilmemiş yeteneklerimizin çalgılı sözlü eğlenceleri ile devam etti.

Etkinliğimizin ikinci gününde de Kemer sahillerine yatla gezi düzenlendi...

Takım olma ve farkındalık yaratma amacıyla tertiplenen etkinliklerimiz değişik formatlarda ilerleyen zamanlarda da devam edecektir.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node01 4.06.2020 05:28:13