23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI COŞKUYLA KUTLADIK

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Çalışanlarımız ve Çocukları ile Kutladık.

23 Nisan kutlamaları için hazırlamış olduğumuz etkinlikler ilk olarak çocukların temsilen Genel Müdürlerimizin koltuklarına geçmeleri ile  başladı.  Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş Genel Müdürlük makamına  Ali Aytaç ŞAHİN geçerek, çalışma hayatında iş sağlığı ve güvenliğinin önemine dikkat çekti ve anne babaların bu konuda son derece tedbirli davranıp kurallara kesinlikle uymaları gerektiğinin altınını çizdi. CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş Genel Müdürlük makamına oturan Zehra İPEK ise tüm çocukların bayramını kutlayarak yeni kampanyalar ile ilgili müjdeli haberler verdi.

Merasimler sonrası tören alanına geçilerek, 23 Nisan münasebeti ile şirketimiz çocukları için düzenlemiş olduğumuz  “Elektriğin Günlük Hayatımızdaki Önemi “ konulu yarışmamızda kompozisyon, resim ve slogan dallarında dereceye giren çocuklarımıza Genel Müdürlerimizce ödülleri takdim edildi.

Ödül töreni öncesi yaptığı konuşmada, çalışanlarını daima güler yüzlü görmek istediğini belirten Genel Müdürümüz Sn. Murat YİĞİT bunun da ancak aile saadeti ile olabileceğini belirtti.

Çalışanlarımıza ve çocuklarımıza aile ortamında eğlenme ve kaynaşma ortamı oluşturan etkinliğimizde gün boyunca düzenlen oyunlar ve dağıtılan sürpriz hediyeler ile bol bol eğlenen çocuklar, günü birlikte zaman geçirmenin mutluluğu ile sonlandırdılar.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node03 13.07.2020 00:23:53