KALİTELİ HİZMET İÇİN MUHTARLARLA PAYLAŞIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Kaliteli hizmet vermeyi kendisine görev edinen Akdeniz EDAŞ bölge muhtarlarını dinlemeye devam ediyor.

Antalya’nın en büyük ilçelerinden biri olan Kepez’in muhtarlarını 29.04.2015 Çarşamba günü şirketimiz Genel Müdürlük yerleşkesinde ağırladık.

Kepez İlçe İşletme Müdürümüz Mustafa AK’ın açılış konuşmasının ardından muhtarlarımıza bölgeyi, yeni işletme binamızı, yatırımlarımızı ve çalışmalarımızı anlatan sunum ile bilgilendirme yapıldı.

Toplantıda Kepez İlçe İşletme Müdürü Mustafa AK, İşletme Mühendisleri Yasin TOPAL, Gökhan TÜRKTEMEL ve Kurumsal İletişim Uzmanı Anıl BULUT muhtarların ihtiyaçlarını tek tek dinleyerek not aldı.

Bölgeyi iyi tanıdığını ve tüm mahalleleri gezdiğini belirten işletme müdürümüz ise, özellikle hava karardıktan sonra aydınlatmaların kontrol edildiğinin ve talebi gelmeden 7/24 çalışan ekiplerimizce gerekli bakımların yapıldığının da altını çizdi.

Akdeniz EDAŞ olarak; bölgedeki eksiklikleri daha iyi görmemizi sağlayan, yatırım çalışmalarımıza yön veren ve müşteri odaklı yaklaşımımızı destekleyen toplantılarımıza ilçe ilçe devam edilecektir.

Akdeniz Edaş Alo 186

Akdeniz Elektrik Dağıtım Facebook Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Sayfası Akdeniz Elektrik Twitter Destek Sayfası Akdeniz Edaş Linkedin Sayfası
© 2020 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node03 28.03.2020 21:06:23